دکوراسیون منزل برای جشن تولد
دکوراسیون منزل برای جشن تولد

دکوراسیون منزل برای جشن تولد، یکی از دغدغه های مهم میزبان به شمار می رود. روز تولد یکی از خاص ترین و بهترین روزهای هر فردی در زندگی می باشد. چه تولد خودمان چه تولد عزیزانمان باشد، دوست داریم که این روز را جشن بگیریم و به یک روز به یاد ماندنی تبدیل کنیم. دکوراسیون منزل برای جشن تولد بسیار مهم است و باید بدانیم چه دکوراسیونی را انتخاب کنیم؟ با ما همراه باشید تا به معرفی چند دکوراسیون خاص و زیبا برای جشن تولد بپردازیم.

 


تزیین جشن تولد با بادکنک


برای بسیاری از جشن ها اعم از تولد، نامزدی و... از بادکنک که بسیار زیبا و جذاب است استفاده می کنند. بادکنک ها در طرح های متنوع و رنگ های شاد و پر انرژی ظاهر زیبا و چشم نوازی به دکوراسیون منزل می بخشند. یکی از بهترین ایده ها برای تزیین میز تولد دختر استفاده از بادکنک آرایی با تم یکی از شخصیت های کارتونی می باشد. برای تزیین می توانید از انواع مختلف بادکنک ها مانند ساده و یا هلیومی در طرح های مختلف پولک، عروسکی، قلبی، فانتزی و آویز دار استفاده کنید و در جشن تولدتان به کار ببرید. استفاده از بادکنک در جشن تولد ایده ی جذابی است که می توانید از آن بهره بگیرید. در متن زیر به چند ایده برای تزیین بادکنک ها اشاره می کنیم:
• چیدمان بادکنکی به شکل قلب
• دیزاین جشن تولد با دو رنگ (قرمز و سفید، طوسی و صورتی و...)
• بادکنک آرایی به شکل استند عدد
• بادکنک آرایی به شکل گل
• بادکنک آرایی به شکل بالن
• بادکنک آرایی به شکل میکی موس
• و....

 


تزیین میز تولد کودک دختر


میز تولد یکی از اصول مهم جشن تولد است، این میز همواره در معرض دید و توجه افراد قرار دارد و هرکس که وارد می شود اولین نقطه ای را که از نظر می گذراند میز تولد است. بهترین انتخاب برای تزیین میز تولد کودک دختر استفاده از تم شخصیت محبوبیت کارتونی دخترانه از جمله کیتی، سیندرلا، میکی موس و... می باشد. محل قرار گیری میز باید مناسب باشد تا فضا را برای عکس گرفتن بهتر جلوه دهد و می توانید محل قرار گیری میز را با بادکنک های رنگی پوسترهای عکس و تم های محبوب تزیین کنید.

 

نتیجه گیری:


به طور کلی، شما می توانید در جشن تولد خود از بادکنک های مختلف کمک بگیرید که ایده ای زیبا و جذاب به شمار می رود و جشن تولد بدون بادکنک اصلا معنایی ندارد.