دکوراسیون منزل
دکوراسیون منزل

 دکوراسیون منزل ، یکی از سبک هایی که امروزه در دکوراسیون داخلی در منازل وجود دارد تلفیقی از سبک معاصر و مدرن است که در این خانه ها یا از رنگ های سرد و یا از رنگ های گرم استفاده می شود.

اتاق پذیرایی یکی از مهم ترین قسمت های داخلی منزل است که، زیبا بودن آن از اهمیت زیادی برخوردار است، نحوه چیدمان مبل و وسایل تزئینی در این قسمت خانه تاثیر زیادی در جذابیت اتاق پذیرایی ایجاد می کند، علاوه بر این استفاده از جدید ترین مدل های پرده سالن هم یکی دیگر از ایده های طراحان دکوراسیون منزل است.

دکوراسیون مدرن آشپزخانه


یکی از فضاهای منازل اختصاص به سالن غذایی دارد که، استفاده از میز غذا خوری زیبا و متناسب با وسایل دیگر می تواند این فضا را زیبا تر جلوه دهد و، نور پردازی و استفاده از کابینت های کلاسیک هم از دیگر ایده های طراحی آشپزخانه می باشد. اگر شما فضای کمی در آشپزخانه دارید از کابینت هایی که از ذخیره سازی عالی برخوردار هستند و از یخچال های یک پارچه استفاده کنید.

دکوراسیون مدرن اتاق خواب


انتخاب سرویس چوب در اتاق خواب از اهمیت ویژه ای برخوردار است و داشتن نور مناسب، زیبایی اتاق خواب را چند برابر می کند، انتخاب رنگ مناسب، محل قرارگیری تخت خواب و پرده اتاق خواب از ویژگی های مهم طراحی دکوراسیون اتاق خواب می باشد. اولین نکته برای خرید وسایل اتاق خواب این است که به چه وسایل هایی احتیاج دارید، مثلا اگر اهل مطالعه هستید، یک قفسه کتاب با یک صندلی مطالعه می تواند برای اتاق خوابتان مناسب باشد. پیشنهاد می شود برای بزرگ نشان دادن اتاق خواب خود از یک آینه بزرگ و زیبا استفاده کنید.

نتیجه گیری


 اگر شما فردی هستید که سادگی و نظم و ترتیب برای شما مهم است سبک مدرن در دکوراسیون منزل، بسیار مناسب می باشد. بدانید که رنگ هایی خنثی برای دکور فضای داخلی مناسب می باشد، سعی کنید این رنگ ها را به صورت تک رنگ در وسایل خانه استفاده کنید.