آشنایی با لوله های PE، PP، ABS و GRP

در این مقاله قصد داریم تا شما را با لوله های مختلف پلاستیکی و مواد سازنده آنها آشنا کنیم. لوله های پلاستیکی از پلیمرهای مختلفی ساخته می شوند که هرکدام ویژگی ها و خصوصیات خود را دارند. با ما همراه باشید تا با لوله های پلاستیکی بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب: آشنایی با لوله های PE، PP، ABS و GRP

آشنایی با لوله های پلاستیکی PVC و CPVC

برای ساخت لوله های پلاستیکی از پلیمرها استفاده می شود. پلمیرهایی که از آنها برای ساخت لوله های پلاستیکی استفاده می شود عبارتند از پلي وينيل كلرايد PVC، پلي وينيل كلرايدكلره CPVC، پلي اتيلن PE، پلي پروپيلن PP، اكريلونيتريل بوتادين استايرن ABS و پلاستيك هاي مقاوم شده با الياف شيشه اي GRP. ما در این مقاله قصد داریم شما را با خصوصیات و ویژگی های لوله های PVC و CPVC آشنا کنیم.

ادامه مطلب: آشنایی با لوله های پلاستیکی PVC و CPVC

استاندارهای گالوانیزه گرم

استانداردهایی که در گالوانیزه گرم باید از آنها برای بررسی محصولات استفاده می شود، در ادامه این مطلب لیستی از استانداردهایی که از آنها برای بررسی و نظارت بر قطعات و محصولات گالوانیزه شده استفاده می شود، اشاره شده است.

ادامه مطلب: استانداردهایی که در گالوانیزه گرم باید از آنها برای بررسی محصولات استفاده می شود

لوله گلخانه ای

لوله گالوانیزه گلخانه ای، کاربردها و ویژگی های آن، لوله گلخانه همان‌طور که از نام آن مشخص است برای ساخت سازه‌های گلخانه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. سازه‌های گلخانه‌ای عموما دیوار و سقف شفاف دارند و در آن‌ها گیاهانی که به شرایط ویژه و خاص نیاز دارند، نگهداری می‌شوند. در ساخت این دست از سازه‌ها عموما از لوله‌های گالوانیزه استفاده می‌شود. در ادامه به بررسی این دسته از لوله های گالوانیزه پرداخته شده است.

ادامه مطلب: لوله گالوانیزه گلخانه ای، کاربردها و ویژگی های آن

طراحی با رنگ روی دیوار

طراحی با رنگ روی دیوار ، به شکل کلی نقاشی کار آسانی نمی باشد، فرقی هم نمی کند در حال رنگ نمودن کل فضای دیوار داخلی خانه خود باشید و یا در حال بازسازی مبلمان های خانه. هر کس در حرفه ی تخصصی نقاشی خود از راه های متفاوتی در حوزه ی کاری خود را برخوردار است.

بیشتر بخوانید طراحی با رنگ روی دیوار