ویژگی ها و بهترین متریال کابینت روشویی

ویژگی ها و بهترین متریال کابینت روشویی، کابینت روشویی از جمله ضروری ترین وسایل و تجهیزات در حمام و سرویس بهداشتی است که برای نگهداری لوازم مورد استفاده قرار می گیرد. این کابینت ها در ابعاد و اشکال متفاوت ساخته و به بازار عرضه شده اند و متناسب با دکوراسیون حمام می توان نمونه دلخواه با رنگ مورد علاقه را خریداری نمود و در حمام یا دستشویی نصب کرد. با این مقدمه در ادامه این نوشته به بررسی ویژگی های کابینت روشویی، بهترین متریال برای آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: ویژگی ها و بهترین متریال کابینت روشویی

چگونه می توان کابینت های قدیمی آشپزخانه را نوسازی کرد (بخش ذوم)

چگونه می توان کابینت های قدیمی آشپزخانه را نوسازی کرد (بخش ذوم)، آن چه که در این مطلب به بیان آن می پردازیم ارائه ایده هایی در زمینه تغییر ظاهر کابینت آشپزخانه و نوسازی آن می باشد. از آن جایی که امکان دارد تعویض کابینت ها متحمل هزینه های زیادی باشد، بسیاری از افراد به دنبال ایده هایی برای تغییر در ظاهر آن ها می باشند. با ما همراه باشید تا با برخی از این ایده ها آشنا شوید.

ادامه مطلب: چگونه می توان کابینت های قدیمی آشپزخانه را نوسازی کرد (بخش ذوم)

زایکوسیل چگونه مصالح را ضد آب می کند و شرایط نگهداری از آن چگونه است

زایکوسیل چگونه مصالح را ضد آب می کند و شرایط نگهداری از آن چگونه است، ضد آب کردن مصالح همیشه دغدغه بشر بوده است. پیشرفت های اخیر در زمینه نانو و تکنولوژی سبب تولید ماده ای به نام زایکوسیل شده که با طبیعت سازگاری خوبی دارد و برای ضد آب کردن مصالح ساختمانی بکار می رود. این متریال عمر سازه را تا بیش از 20 یا 30 سال تضمین می کند و قیمت بسیار مناسبی دارد. با ما همراه باشید تا شما را با نحوه استفاده از این سیستم و شرایط نگهداری از آن آشنا کنیم.

ادامه مطلب: زایکوسیل چگونه مصالح را ضد آب می کند و شرایط نگهداری از آن چگونه است

چگونه می توان کابینت های قدیمی آشپزخانه را نوسازی کرد (بخش اول)

چگونه می توان کابینت های قدیمی آشپزخانه را نوسازی کرد (بخش اول)، اگر به دنبال ایجاد تغییر در طراحی آشپزخانه هستید اما تعویض کابینت شامل هزینه های زیادی برای شما می شود، می توانید نسبت به نوسازی کابینت اقدام نمایید. ایده های زیادی در این زمینه وجود دارد که ما در این جا به معرفی رایج ترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین آن ها خواهیم پرداخت. بنابراین اگر شما نیز به دنبال اجرای ایده هایی در این زمینه هستید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: چگونه می توان کابینت های قدیمی آشپزخانه را نوسازی کرد (بخش اول)

آشنایی با سیستم زایکوسیل، ویژگی ها و کاربردهای آن

آشنایی با سیستم زایکوسیل، ویژگی ها و کاربردهای آن، زایکوسیل یا سیستم ضد آب کننده، نسل جدید فناوری نانو است که برای ضد آب کردن مصالح ساختمانی مانند بتن، سیمان، آجر، سنگ و سفال به کار می رود و باعث افزایش عمر آن ها به میزان بیست تا سی سال با هزینه مقرون به صرفه می شود. زایکوسیل به درون ماده نفوذ می کند و در سطح باقی نمی ماند. به همین دلیل تغییری در ظاهر مصالح به وجود نخواهد آورد. فرایند شیمیایی زایکوسیل با مواد تشکیل دهنده مصالح ساختمانی، از پوسته پوسته شدن لایه و شوره زدگی آن جلوگیری به عمل می آورد. زایکوسیل نوعی نانو سیلر 100 درصد اورگانو سیلان می باشد که به صورت نفوذی و واکنشی عمل می کند و به جزئی جدایی ناپذیر از سطح تبدیل می گردد. با این مقدمه در ادامه این نوشته به بررسی این ماده می پردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با سیستم زایکوسیل، ویژگی ها و کاربردهای آن