سئو ارزان خوب است یا بد؟

سئو ارزان خوب است یا بد؟ برخی از افراد معتقدند که هر ارزانی بی دلیل نیست. به عقیده ی این عده، سئوکارانی که ارزان ترین سئو را ارائه می دهند، از روش ها و اصول اولیه آن استفاده می کنند.

گاهی اوقات هم سئو ارزان با استفاده از سئو ی کلاه سیاه انجام می شود. در این حالت می تواند اثر منفی در وب سایت موردنظر بگذارد. برخی از کسب و کارها نمی توانند بودجه ی زیادی را برای سئو سایت قرار دهند. آنها ناچار هستند تا برای باقی ماندن در بازار رقابتی امروز، از خدمات سئو ارزان استفاده کنند. خدمات حرفه ای سئو، ارزان نیستند و در زمان طولانی ارائه می شوند. کسب و کارهایی که قادر به استفاده از خدمات سئو سایت حرفه ای نیستند می توانند برای آموزش سئو سرمایه گذاری کنند. آنها می توانند از طریق یادگیری سئو سایت باعث پیشرفت کسب و کار خود شوند. 
اگر تمایل دارید تا سئو را یاد بگیرید، می توانید بخشی از اطلاعات آن را به صورت آنلاین به دست آورید. اما این کار کافی نیست و برای یادگیری بهتر لازم است تا در یک کلاس هم شرکت کنید. حضور در کلاس ها باعث می شود تا از تجارب مدرسین بهره مند شوید. علاوه بر این می توانید اطلاعات خوبی از وب سایت های خارجی به دست آورید. برخی از این وبسایت ها شامل  Moz  - Ahrefs- Semrush – WebFX - Search Engine Land و Search Engine Journal می شوند. 
این وبسایت ها به شما کمک می کنند تا سئو را یاد بگیرید و اطلاعات جدیدی درباره ی الگوریتم های گوگل به دست آورید. 

سئو ارزان خوب است یا بد؟
علاوه بر یادگیری سئو می توانید از یک مشاور سئو کمک بگیرید. او می تواند یک استراتژی مناسب برای سئو سایت شما ارائه دهد. مشکلات و نقاط ضعف و قوت سایت شما را بررسی می کند. همچنین می تواند سئو ارزان سایت شما را انجام دهد و به شما ایده های مختلفی برای بهبود رتبه سایت ارائه دهد. یکی از زمینه هایی که می توانید از اطلاعات مشاور استفاده کنید، بهبود سرعت بارگذاری سایت است. این عامل نقش مهمی در افزایش بازدید دارد. اگر سرعت بارگذاری (لود) مطالب سایت زیاد باشد، تاثیر مثبتی در ارتقاء رتبه سایت دارد. سایت هایی که سرعت لود پایینی دارند نمی توانند کاربران زیادی را جذب کنند. 
معمولا سئوی سایت ارزان با استفاده از تکنیک سئو کلاه سیاه انجام می شود. این روش تاثیر منفی بر رتبه وب سایت دارد. 

سئو کلاه سیاه چیست؟

این نوع سئو شامل مجموعه ای از تکنیک های سئو می شوند که هدف آنها کسب رتبه برتر در گوگل است. اما این کار با استفاده از روش هایی صورت می گیرد که با استانداردها و الگوریتم های پیشنهادی گوگل در یک راستا نیستند. سئو کلاه سیاه از طریق فریب موتور جستجو به دنبال کسب جایگاه بهتر در گوگل است. 
بسیاری از افراد تصور می کنند که این تکنیک ها، فقط در لینک سازی خارجی مورد استفاده قرار می گیرند. در حالی که این طور نیست. تکنیک سئو کلاه سیاه در آموزش تولید محتوا، لینک سازی داخلی و سئو تکنیکال هم به کار می رود. تعیین مرز برای سئو کلاه سیاه و کلاه سفید کار چندان ساده ای نیست. (اطلاعات بیشتر: https://seohama.com/سئو-ارزان )

منبع: https://seohama.com/سئو-ارزان